Wracamy po krótkiej przerwie spowodowanej (znów) pandemią. Wracamy z zaproszeniami i zapowiedziami niezwykłych wydarzeń!

5 marca 2022 roku projekt QUEEN SYMFONICZNIE będzie obchodził w rodzinnej Łodzi swoje X-lecie! Podczas specjalnego koncertu w poszerzonym składzie, chór i orkiestra Alla Vienna podsumują 10 lat działalności w miejscu, w którym zaczęła się ich przygoda z muzyką Queen. Zapraszamy w sobotę 5 marca 2022 r. o 19. 30 do Klubu Wytwórnia (ul. Łąkowa 29).

Trudno w to uwierzyć, ale koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu QUEEN z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu chóru i orkiestry Alla Vienna już od 10 lat zachwycają fanów twórczości legendarnej grupy. QUEEN SYMFONICZNIE to absolutny fenomen – zaplanowany pierwotnie jednorazowy występ przerodził się w wielką trasę koncertową w największych salach w kraju. Na blisko 300 dotychczasowych koncertach pojawiło się przeszło 200000 widzów, a każdy występ fani Queen wypełniają do ostatniego miejsca. Muzycy Alla Vienna w mniejszym składzie wystąpili także na premierze filmu “Bohemian Rhapsody” w listopadzie 2018 oraz na obchodach 75 rocznicy urodzin Freddiego na krakowskim Rynku we wrześniu 2021.

Na specjalnym koncercie usłyszymy nowe i dawno nie grane utwory, w rolę Freddiego Mercury’ego wcieli się Sebastian Machalski, a na gitarze zagra Darek Wawrzyniak.

Zaproszenia możecie Państwo rezerwować w Klubie Nauczyciela – tel. 42 636 25 98 lub [email protected] a następnie odbierać (także w Klubie) w godz. 12 – 19 do 28 lutego.

Pierwszeństwo mają pracownicy placówek wspierających finansowo działalność Klubu Nauczyciela.

Także 5 marca, ale w Klubie Nauczyciela o godz. 18.00 koncert Łukasza Jemioły „Najlepsze od najlepszych – Zaucha, Grechuta, Niemen, Szczepanik”

Łukasz Jemioła – rocznik 1985, urodzony w Limanowej, związany z Lublinem i Warszawą wokalista, gitarzysta, twórca piosenek, który odnosi sukcesy na międzynarodowych i ogólnopolskich festiwalach muzycznych. Jego piosenki utrzymane są w stylu blues, folk, piosenka poetycka. Ma na koncie również dwie płyty nagrane z laureatem Grammy Włodkiem Pawlikiem. Łukasz Jemioła znakomicie czuje się w kontakcie z publicznością, o czym będą mieli Państwo okazję przekonać się już 5 marca w Klubie Nauczyciela. Podczas koncertu Łukasz Jemioła zagra program „Najlepsze od najlepszych” – piosenki najwybitniejszych twórców i wokalistów – Andrzeja Zauchy, Czesława Niemena, Marka Grechuty i kilka przedwojennych i kabaretowych perełek. Towarzyszyć mu będą znakomici muzycy, z którymi na stałe współpracuje.

Jeśli nie uda się Państwu otrzymać zaproszeń na koncerty 5 marca, już dziś zapowiadamy kolejne wydarzenie – nowy projekt orkiestry Alla Vienna!

The Beatles – ta wielka czwórka z Liverpoolu zdobywała swego szturmem czasu  listy przebojów na całym świecie. Ich nieśmiertelne utwory, które zawładnęły sercami fanów są w czołówce największych hitów po dziś dzień. Znana polskiej publiczności z projektu Queen Symfonicznie, orkiestra Alla Vienna, która przez ostatnie 10 lat zagrała blisko 300 koncertów, we wszystkich większych miastach Polski i zgromadziła ponad 200 tysięczną widownię, postanowiła podzielić się swoją drugą największą fascynacją – zespołem The Beatles i zaprezentować widowni unikatowe symfoniczne aranżacje piosenek Beatlesów. Wśród lubianych przez wszystkich utworów (Hey Jude, Yesterday, Let it Be, All You Need Is Love, Back In The USSR, She Loves You) znajdą się również niezwykłe adaptacje tych mniej znanych (Lady Madonna, Eleanor Rigby, Honey Pie) jak i solowe kompozycje Paula, Johna czy George’a (Live And Let Die, Imagine, Here Comes The Sun),  Janek Niedźwiecki i „spółka”  są gwarantem niezwykłej oprawy muzycznej a przede wszystkim wspaniałych emocji i doznań, doskonała zabawa gwarantowana!.

Szczegóły i zapisy wkrótce!