XI Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Pracowników Oświaty za nami.

20 listopada 2021 roku w Miejskiej Hali Widowiskowo-Sportowej w Głownie odbył się XI Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Pracowników Oświaty zorganizowany przez Oddział ZNP w Głownie.

Współorganizatorami tegorocznej edycji turnieju byli:

  • Zarząd Główny ZNP w Warszawie,
  • Okręg Łódzki ZNP,
  • Miasto Głowno,
  • Gmina Głowno,
  • Powiat Zgierski,
  • Stowarzyszenie „Senior” w Głownie,
  • Bank Spółdzielczy w Głownie

– Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Głownie.

Zawody na starcie zgromadziły po 5 zespołów damskich i męskich. W sumie w turnieju udział wzięło 86 zawodników i zawodniczek z województwa łódzkiego, którzy łącznie rozegrali 20 meczów.

Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali licencjonowani sędziowie: Halina Woźniak, Bogdan Żabicki i Zdzisław Kadziak.

Turniej przebiegał w miłej i koleżeńskiej atmosferze, stał na wysokim poziomie i dostarczył wielu niezapomnianych emocji.

Klasyfikacja kobiet: I miejsce Tomaszowów Mazowieckiego II miejsce drużyna z Rawy Mazowieckiej III miejsce drużyna z Aleksandrowa Łódzkiego IV miejsce drużyna z Głowna oraz gościnny udział – drużyna Korona Łaguszew

Klasyfikacja mężczyzn: I miejsce drużyna z Łowicza II miejsce drużyna Głowno I III miejsce drużyna Ozorków IV miejsce drużyna z Kutna V miejsce drużyna z Głowna II.

Najlepszą siatkarką turnieju została kol. Karolina Filipowicz z Tomaszowa Mazowieckiego. Tytuł najlepszego siatkarza otrzymał Sławomir Pachnowski z Ozorkowa.

W turnieju przyznano również dwie nagrody w kategorii Fair Play: Nagrodę im. Tomka Szcześniaka otrzymała drużyna męska z Kutna, a Nagrodę im. Lucyny Kujawiak drużyna z Aleksandrowa Łódzkiego.

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe medale oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatorów i sponsorów.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z turnieju: