Od 8 do 14 października 2022 roku Związek Nauczycielstwa Polskiego organizuje w Warszawie całodobowe Miasteczko edukacyjne.

To miejsce debat i rozmów o tym, jak poprawić sytuację edukacji, przezwyciężyć narastające problemy szkół, przedszkoli i placówek oświatowych oraz uczelni wyższych. Główne hasło miasteczka to „Edukacja jest najważniejsza”. 

8 października 2022r.

Konferencja prasowa ZNP: Inauguracja Miasteczka edukacyjnego – ZNP

Zapraszamy na konferencję prasową ZNP w sobotę, 8 października 2022 r. o godz. 10.00 w Miasteczku edukacyjnym w Warszawie. Temat: Inauguracja Miasteczka edukacyjnego Miejsce: przy pomniku Ignacego Daszyńskiego w Warszawie (róg al. J. Ch. Szucha i al.

9 października 2022r.

Miasteczko edukacyjne. Niedziela 9.10. Temat dnia: Czas pracy i warunki pracy nauczycieli – ZNP

Dzisiaj w Miasteczku edukacyjnym rozmawiamy o czasie pracy i warunkach pracy nauczycieli i nauczycielek oraz o tym, jak one wpływają na warunki nauki w szkołach. Debatę oraz konferencję można oglądać na Facebooku i kanale You Tube „ZNP przedstawia”, a także na naszej stronie (poniżej). Polecamy!

10 października 2022r.

Miasteczko edukacyjne. Poniedziałek 10.10. Temat dnia: Rodzice i organizacje pozarządowe w edukacji. Nauka i szkolnictwo wyższe – bieda na uczelniach – ZNP

Dzisiaj w Miasteczku edukacyjnym rozmawiamy o roli rodziców i organizacji pozarządowych w edukacji, sytuacji szkolnictwa wyższego. Temat: Bieda na uczelniach. Oglądaj na: – facebookowym profilu ZNP @znpedupl – kanale YOU TUBE „ZNP przedstawia” #EdukacjaJestNajważniejsza #ZNP Poniedziałek 10.10.2022 Temat dnia: Rodzice i organizacje pozarządowe w edukacji. Nauka i szkolnictwo wyższe – bieda na uczelniach Godz.

11 października 2022r.

Miasteczko edukacyjne. Wtorek 11.10. Temat: Dla kogo ta nauka, dla kogo te uczelnie? – ZNP

Zapraszamy we wtorek do Miasteczka edukacyjnego! Porozmawiamy o problemach szkolnictwa wyższego i nauki. Start o godz. 9.30 – konferencja prasowa (LIVE) Temat: Miasteczko edukacyjne dzień czwarty: Dla kogo ta nauka, dla kogo te uczelnie? Rada Szkolnictwa Wyższego i Nauki Związku Nauczycielstwa Polskiego Panele dyskusyjne od godz.

12 października 2022r.

Miasteczko edukacyjne. Środa 12.10. Temat dnia: Pomoc psychologiczno-pedagogiczna i edukacja włączająca – ZNP

W środę, 12 października porozmawiamy w Miasteczku edukacyjnym o pomocy psychologiczno-pedagogicznej i edukacji włączającej. Zapraszamy do Miasteczka (przy pomniku Ignacego Daszyńskiego w Warszawie) lub online! Oglądaj na: – facebookowym profilu ZNP @znpedupl – kanale YOU TUBE „ZNP przedstawia” #EdukacjaJestNajważniejsza #ZNP Środa, 12.10.2022 Miasteczko edukacyjne dzień piąty Temat dnia: Pomoc psychologiczno-pedagogiczna i edukacja włączająca Godz.

13 października 2022r.

Miasteczko edukacyjne. Czwartek 13.10: Finansowanie oświaty i pracownicy niepedagogiczni – ZNP

W czwartek, 13 października porozmawiamy w Miasteczku edukacyjnym o finansowaniu oświaty, wynagrodzeniach oraz o sytuacji pracowników niepedagogicznych. Zapraszamy do Miasteczka (przy pomniku Ignacego Daszyńskiego w Warszawie) lub online! Oglądaj na: – facebookowym profilu ZNP @znpedupl – kanale YOU TUBE „ZNP przedstawia” #EdukacjaJestNajważniejsza #ZNP Czwartek, 13.10.2022 Miasteczko edukacyjne dzień szósty Godz.

14 października 2022r.

Miasteczko edukacyjne. Piątek 14.10. Podstawa programowa i treści nauczania – ZNP

W piątek, 14 października porozmawiamy w Miasteczku edukacyjnym o podstawie programowej i treściach nauczania. Zapraszamy do Miasteczka (przy pomniku Ignacego Daszyńskiego w Warszawie) lub online! Transmisja na: – facebookowym profilu ZNP @znpedupl – kanale YOU TUBE „ZNP przedstawia” #EdukacjaJestNajważniejsza #ZNP Piątek, 14.10.2022 Podstawa programowa i treści nauczania Godz. 9.30 konferencja prasowa ZNP.