Media

7 kwietnia 2021r. debata w Radiu Łódź debata na tematy oświatowe. Okręg Łódzki reprezentowała Kol. Alicja Czekaj – Prezes Oddziału ZNP Łódź Widzew.

11 lutego 2021r. Kol. Marek Ćwiek Prezes Okręgu Łódzkiego ZNP w programie „Debata na temat bieżących tematów społeczno politycznych”

Debata w Radiu Łódź

Od jutra zaczynają się szczepienia nauczycieli, jak będą przebiegały, kto i kiedy zostanie zaszczepiony, jakie jest zainteresowanie? Nauka zdalna w starszych…


8 lutego 2021r. Wywiad w TVP 3 program „Rozmowa dnia” z Kol. Markiem Ćwiekiem Prezesem Okręgu. Rozmowa o szczepieniach nauczycieli i sytuacji w oświacie w okresie epidemii.


12 stycznia 2021r. Wywiad w Radiu Łódź z Kol. Markiem Ćwiekiem Prezesem Okręgu. Rozmowa o powrocie najmłodszych dzieci do szkół, testach i szczepieniach dla nauczycieli.

Gość po 8: Marek Ćwiek

Naszym gościem był prezes łódzkiego okręgu ZNP Marek Ćwiek. Rozmowa o powrocie najmłodszych dzieci do szkół, testach i szczepieniach dla nauczycieli.Trzymani…


21 października 2020r. Wywiad z Kol. Markiem Ćwiekiem Prezesem Okręgu w Radiu Łódź o sytuacji w oświacie w związku z zagrożeniem drugą falą epidemii koronowirusa.

Szkoły znowu mogą zostać zamknięte – uważa Marek Ćwiek z ZNP

Sytuacja z wiosny tego roku może się powtórzyć i szkoły mogą zostać zamknięte – uważa Marek Ćwiek – prezes łódzkiego ZNP. Gość porannej rozmowy radia Łódź mó…