W związku z rosnącą liczbą zakażeń koronawirusa informujemy, że porady prawne od 24 listopada br. do odwołania udzielanie będą wyłącznie zdalnie (telefonicznie i mailowo).

Porady telefoniczne udzielane będą w poniedziałki w godz. 12.00-15.30 i środy w godz. 15.00-17.00.  W tym przypadku konieczne jest wcześniejsze potwierdzenie członkostwa przez Prezesa Oddziału oraz przekazanie do sekretariatu Okręgu Łódzkiego ZNP nr telefonu kontaktowego petenta. Prawnik oddzwoni na podany numer.

Sprawy pracownicze członków ZNP chcących skorzystać z porady prawnej mailowej, zgłaszają Prezesi Oddziałów ZNP na adres poczty elektronicznej: [email protected]. Prawnik będzie udzielał odpowiedzi na bieżąco.

Informujemy jednocześnie, że biuro Okręgu Łódzkiego ZNP pracuje stacjonarnie od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-14.30.

Bardzo prosimy aby wizyty w biurze Okręgu odbywały się tylko w wyjątkowych sytuacjach, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym i umówieniu spotkania.

W przypadku konieczności wizyty w siedzibie Okręgu bezwzględnie należy przestrzegać wymogów sanitarnych – używanie maseczki, dezynfekcja rąk oraz 1,5 metrowy odstęp.